Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss! Vi hör av oss inom kort emelie.wannero@advisorgruppen.se

VD

Emelie Wannerö

emelie.wannero@advisorgruppen.se 036 – 17 30 99

Cathrin Alpteg

cathrin.alpteg@advisorgruppen.se 036 - 17 30 92

Ann Lilja

ann.lilja@advisorgruppen.se 036 - 17 30 94

Charlotta Nell

charlotta.nell@advisorgruppen.se 036 - 17 30 95

Annelie Alder

annelie.alder@advisorgruppen.se 036 - 17 30 91

Marielle Holmqvist

marielle.holmqvist@advisorgruppen.se 036 - 291 30 44

Katarina Boström

katarina.bostrom@advisorgruppen.se 036 - 440 34 07

Monica Claesson

monica.claesson@advisorgruppen.se 036 - 291 30 41

Mariette Lindqvist

mariette.lindqvist@advisorgruppen.se 036- 440 70 59

Emma Theodorsson

emma.theodorsson@advisorgruppen.se 036 – 440 70 57

Jessica Jans

jessica.jans@advisorgruppen.se 036 – 291 30 49

Anette Vico

anette.vico@advisorgruppen.se 036 – 440 70 55

Julia Nyberg

julia.nyberg@advisorgruppen.se 036 – 291 30 46

Maria Ün

maria.un@advisorgruppen.se 036 - 17 30 98

Linda Eklöf

linda.eklof@advisorgruppen.se 036 – 440 34 08

Tedh Fritzö

tedh.fritzo@advisorgruppen.se 036 - 440 34 05

Eskil Ejderbring

eskil.ejderbring@advisorgruppen.se 036 – 291 30 47

Rickard Dahlqvist

rickard.dahlqvist@advisorgruppen.se 036-440 70 56

Hille Hjalmarsson

hille.hjalmarsson@advisorgruppen.se 036 – 291 30 45

Madelene Blom

madelene.blom@advisorgruppen.se 036-440 70 58

Mahesh Chavda

mahesh.chavda@advisorgruppen.se 036 – 440 34 09

Ulrika Pantzar

ulrika.pantzar@advisorgruppen.se 036 – 35 40 45

Joakim Curenstam

joakim.curenstam@advisorgruppen.se 036 – 17 30 96

Emelie Holmberg

emelie.holmberg@advisorgruppen.se 036 – 291 30 43

Anna Lindberg

anna.lindberg@advisorgruppen.se 036 – 440 70 54

Ebba Fritz

ebba.fritz@advisorgruppen.se 036-17 30 97

Frida Vretmo

frida.vretmo@advisorgruppen.se 036 – 17 30 90

Catharina Ekman

catharina.ekman@advisorgruppen.se 036 – 291 30 42

Hanna Seppas

hanna.seppas@advisorgruppen.se 036 – 440 70 53

Johan Larsson

johan.larsson@advisorgruppen.se 036 – 440 70 51

Johanna Olsson

johanna.olsson@advisorgruppen.se 036-29 13 048

En dag på advisorgruppen

En dag på Advisorgruppen börjar alltid med en gemensam frukost. Vi sitter alltid ner ihop en stund på morgonen och det blir många skratt i fikarummet!

Arbetsuppgifterna varierar under en dag och vi utgår såväl från kontoret som hos kund. Det finns alltid en kollega att rådgöra med och vår teamkänsla är stark!

Läs mer om oss