Kontakta oss

Telefon: 036-17 30 90

E-post: info@advisorgruppen.se

Tveka inte att kontakta oss! Vi hör av oss inom kort.

 

VD

Emelie Wannerö

emelie.wannero@advisorgruppen.se 036 - 17 30 99
Ansvarig Lönetjänster

Claes Tedman

claes.tedman@advisorgruppen.se 036 - 440 70 53
Ansvarig Små-/ägarledda bolag

Emma Theodorsson

emma.theodorsson@advisorgruppen.se 036 - 440 70 57
Ansvarig Större bolag & Koncernbolag

Frida Vretmo

frida.vretmo@advisorgruppen.se 036 - 17 30 93
Ansvarig Jönköpingsbostäder

Emelie Holmberg

emelie.holmberg@advisorgruppen.se 036 - 291 30 43

Alexandra Alpteg

alexandra.alpteg@advisorgruppen.se 036 - 440 34 06

Andréa Brändström

andrea.brandstrom@advisorgruppen.se 036 - 291 30 45

Anette Vico

anette.vico@advisorgruppen.se 036 - 440 70 55

Ann Lilja

ann.lilja@advisorgruppen.se 036 - 17 30 94
Tjänstledig

Anna Lindberg

anna.lindberg@advisorgruppen.se 036 - 440 70 54

Anneli Petersson

anneli.petersson@advisorgruppen.se 036 - 440 63 00

Annelie Alder

annelie.alder@advisorgruppen.se 036 - 17 30 91

Annica Petersson

annica.petersson@advisorgruppen.se 036 - 440 00 04

Camilla Jönsson

camilla.jonsson@advisorgruppen.se 036 - 17 30 96

Caroline Thelander

caroline.thelander@advisorgruppen.se 036 - 440 34 05

Cathrin Alpteg

cathrin.alpteg@advisorgruppen.se 036 - 17 30 92

Catharina Ekman

catharina.ekman@advisorgruppen.se 036 - 291 30 42

Charlotta Nell

charlotta.nell@advisorgruppen.se 036 - 440 70 50

Charlotte Stomilovic

charlotte.stomilovic@advisorgruppen.se 036 - 440 90 05
Föräldraledig

Dea Celami

dea.celami@advisorgruppen.se 036 - 291 30 47

Ida Nilsson

ida.nilsson@advisorgruppen.se 036 - 440 70 51

Jesper Tengblad

jesper.tengblad@advisorgruppen.se 036 - 291 33 50
Föräldraledig

Jessica Jans

jessica.jans@advisorgruppen.se 036 - 291 30 49
Föräldraledig

Johanna Olsson

johanna.olsson@advisorgruppen.se 036 - 29 13 048

Josefin Bringevall

josefin.bringevall@advisorgruppen.se 036 - 440 34 09
Föräldraledig

Julia Nyberg

julia.nyberg@advisorgruppen.se 036 - 291 30 46

Karin Sevefelt

karin.sevefelt@advisorgruppen.se 036 - 17 30 97

Katarina Boström

katarina.bostrom@advisorgruppen.se 036 - 440 34 07

Malin Hultgren

malin.hultgren@advisorgruppen.se 036 - 440 70 52

Maria Ek

maria.ek@advisorgruppen.se 036 - 291 30 44

Maria Ün

maria.un@advisorgruppen.se 036 - 17 30 98

Marcus Roos

marcus.roos@advisorgruppen.se 036 - 291 30 40

Mariette Lindqvist

mariette.lindqvist@advisorgruppen.se 036 - 440 70 59

Monica Claesson

monica.claesson@advisorgruppen.se 036 - 291 30 41

Nina Vissing

nina.vissing@advisorgruppen.se 036 - 440 00 03

Stina Larsson

stina.larsson@advisorgruppen.se 036 - 440 34 08

Therese Svensson

therese.svensson@advisorgruppen.se 036 - 440 70 56
Föräldraledig

Therese Wibring

therese.wibring@advisorgruppen.se 036 - 440 70 58

Ulrika Pantzar

ulrika.pantzar@advisorgruppen.se 036 - 35 40 45

En dag på advisorgruppen

En dag på Advisorgruppen börjar alltid med en gemensam frukost. Vi sitter alltid ner ihop en stund på morgonen och det blir många skratt i fikarummet!

Arbetsuppgifterna varierar under en dag och vi utgår såväl från kontoret som hos kund. Det finns alltid en kollega att rådgöra med och vår teamkänsla är stark!

Läs mer om oss