Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss! Vi hör av oss inom kort emelie.wannero@advisorgruppen.se

VD

Emelie Wannerö

emelie.wannero@advisorgruppen.se 036 - 17 30 99

Anette Vico

anette.vico@advisorgruppen.se 036 - 440 70 55

Ann Lilja

ann.lilja@advisorgruppen.se 036 - 17 30 94

Anna Lindberg

anna.lindberg@advisorgruppen.se 036 - 440 70 54

Annelie Alder

annelie.alder@advisorgruppen.se 036 - 17 30 91

Cathrin Alpteg

cathrin.alpteg@advisorgruppen.se 036 - 17 30 92

Catharina Ekman

catharina.ekman@advisorgruppen.se 036 - 291 30 42

Charlotta Nell

charlotta.nell@advisorgruppen.se 036 - 17 30 95

Ebba Fritz

ebba.fritz@advisorgruppen.se 036 - 17 30 97

Emelie Holmberg

emelie.holmberg@advisorgruppen.se 036 - 291 30 43

Emma Theodorsson

emma.theodorsson@advisorgruppen.se 036 - 440 70 57

Eskil Ejderbring

eskil.ejderbring@advisorgruppen.se 036 - 291 30 47

Frida Vretmo

frida.vretmo@advisorgruppen.se 036 - 17 30 93

Hille Hjalmarsson

hille.hjalmarsson@advisorgruppen.se 036 - 291 30 45
Föräldraledig

Jessica Jans

jessica.jans@advisorgruppen.se 036 - 291 30 49

Joakim Curenstam

joakim.curenstam@advisorgruppen.se 036 - 17 30 96

Johan Larsson

johan.larsson@advisorgruppen.se 036 - 440 70 51

Johanna Olsson

johanna.olsson@advisorgruppen.se 036 - 29 13 048
Föräldraledig

Julia Nyberg

julia.nyberg@advisorgruppen.se 036 - 291 30 46

Katarina Boström

katarina.bostrom@advisorgruppen.se 036 - 440 34 07

Linda Eklöf

linda.eklof@advisorgruppen.se 036 - 440 34 08

Madelene Blom

madelene.blom@advisorgruppen.se 036 - 440 70 58

Mahesh Chavda

mahesh.chavda@advisorgruppen.se 036 - 440 34 09

Malin Hultgren

malin.hultgren@advisorgruppen.se 036 - 440 70 52

Maria Ün

maria.un@advisorgruppen.se 036 - 17 30 98

Marielle Holmqvist

marielle.holmqvist@advisorgruppen.se 036 - 291 30 44

Mariette Lindqvist

mariette.lindqvist@advisorgruppen.se 036- 440 70 59

Monica Claesson

monica.claesson@advisorgruppen.se 036 - 291 30 41

Rickard Dahlqvist

rickard.dahlqvist@advisorgruppen.se 036 - 440 70 56

Tedh Fritzö

tedh.fritzo@advisorgruppen.se 036 - 440 34 05

Ulrika Pantzar

ulrika.pantzar@advisorgruppen.se 036 - 35 40 45

En dag på advisorgruppen

En dag på Advisorgruppen börjar alltid med en gemensam frukost. Vi sitter alltid ner ihop en stund på morgonen och det blir många skratt i fikarummet!

Arbetsuppgifterna varierar under en dag och vi utgår såväl från kontoret som hos kund. Det finns alltid en kollega att rådgöra med och vår teamkänsla är stark!

Läs mer om oss